• Odwiedziło nas: 119241

Sukcesy sportowe

Sukcesy sportowe tenisistów stołowych

Historyczny wynik osiągnęli nasi reprezentanci w zawodach tenisa stołowego w kategorii dzieci r. 2009 i młodsi. Chłopcy w składzie OLIWIER TUREK, MARCIN HOLISZ, DOMINIK DZIDA najpierw wygrali zawody gminne by później w finałach powiatowych nie dać szans swoim rówieśnikom. Zostali w ten sposób mistrzami powiatu cieszyńskiego i wywalczyli awans do zawodów rejonowych. To kolejny etap który Oliwier wraz z Marcinem wygrali by następnie w półfinałach wojewódzkich które odbyły się w Mysłowicach zająć wysokie II miejsce premiowane awansem do ostatniego turnieju : finału wojewódzkiego.

W Ligocie , bo tam odbyły się te zawody ze względów zdrowotnych Marcina Holisza zastąpił Dominik Dzida który wraz z Olivierem Turkiem zajęli bardzo wysokie IV miejsce na osiem najlepszych szkół województwa śląskiego.

Gratulujemy chłopakom historycznego sukcesu, a w szczególności Oliwierowi który na co dzień można powiedzieć już „zawodowo” uprawia tą dyscyplinę i osiąga w niej  bardzo wysokie wyniki na Śląsku a także w Polsce.