• Odwiedziło nas: 119257

Kawiarnia u Ludwika

"Kawiarnia u Ludwika"

8. marca w naszej szkole wszystkie panie i dziewczęta mogły poczuć się wyjątkowo. Zostały zaproszone przez prawdziwych dżentelmenów do "Kawiarni u Ludwika". Chłopcy z klas 5,6,7 i 8 wcielili się w rolę kelnerów i obsługiwali swoje serdeczne klientki. Serwowali im pyszne herbaty, soki, kawy i wyśmienite ciasta przedstawiając menu typowo dla kobiet. Robili to jak prawdziwi dżentelmeni zgodnie z kodeksem savoir-vivre i etyką kelnerską. W tle usłyszeć można było muzykę na żywo w wykonaniu naszych zdolnych uczniów. Panie i dziewczęta podobno były oczarowane wysoką kulturą osobistą swoich uczniów i kolegów. Rodzice oraz rada rodziców jak zwykle zajęli się całym asortymentem kulinarnym, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim Paniom i dziewczętom składamy życzenia zdrowia, szczęścia i spokoju.