• Odwiedziło nas: 119235

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci i młodzież, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 18 stycznia 2024 roku. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, policjantów, żołnierzy i wiele innych. W trakcie balu wybrano króla i królową balu. W grupie klas młodszych królową balu została uczennica klasy I - Lena, a królem uczeń klasy II – Michał. Wśród młodzieży klas starszych również nie zabrakło przebierańców. Królową i królem balu zostali, uczennica klasy VII – Klaudia oraz uczeń klasy VI – Alek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę gimnastyczną. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku dla uczniów i zaproszenie DJ, który bawił, organizował zabawy i konkursy naszym dzieciom. Kolejny bal karnawałowy już za rok.